Ви є тут

Викладачі

 

Авершина Людмила Григорівна (завідувач відділенням по спеціальності)

Циклова комісія міського електротранспорту

Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

Алексахіна Олена Григорівна

Циклова комісія автоматизації технологічних процесів та  моніторингу навколишнього середовища

Спеціаліст першої категорії

Андрєєва Людмила Анатоліївна

Циклова комісія міського електротранспорту

Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

Андрющенко Людмила Андріївна

Циклова комісія міського електротранспорту

Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

Бобик Катерина Дмитрівна

Циклова комісія документознавчих дисциплін

Спеціаліст

Бойко Оксана Василівна

Циклова комісія автоматизації технологічних процесів та  моніторингу навколишнього середовища

Спеціаліст другої категорії

Бондарчук Інна Михайлівна

Циклова комісія електротехнічного обладнання будівель і споруд

Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

Василюк Віктор Степанович

Голова циклової комісії міського електротранспорту

Спеціаліст

Волгіна Наталія Ярославівна

Циклова комісія електротехнічного обладнання будівель і споруд

Спеціаліст другої категорії

Галка Людмила Федорівна

Голова циклової комісії документознавчих дисциплін

Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

Глушко Людмила Михайлівна

Голова циклової комісії комп’ютерно-інтегрованих технологій

Спеціаліст вищої категорії, старший викладач

Горащенко Ірина Іванівна

Голова циклової комісії автоматизації технологічних процесів та  моніторингу навколишнього середовища

Спеціаліст вищої категорії, старший викладач

Гринчук Ольга Володимирівна (завідувач відділом практики)

Циклова комісія електротехнічного обладнання будівель і споруд

Спеціаліст першої категорії

Демехіна Ірина Петрівна (завідувач навчально-методичним кабінетом)

Циклова комісія комп’ютерно-інтегрованих технологій

Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

Дехтярчук Вікторія Вікторівна (методист коледжу)

Циклова комісія документознавчих дисциплін

Спеціаліст вищої категорії

Дзержинська Тамара Миколаївна

Циклова комісія економіко-управлінських та соціальних дисциплін

Спеціаліст вищої категорії

 

Зайчук Єлизавета Ігорівна

Циклова комісія економіко-управлінських та соціальних дисциплін

Спеціаліст 

Зозуля Тетяна Іванівна 

Циклова комісія документознавчих дисциплін

Спеціаліст

Ілляшенко Катерина Вікторівна

Циклова комісія документознавчих дисциплін

Спеціаліст

Іщенко Руслан Миколайович

Циклова комісія електротехнічного обладнання будівель і споруд

Кандидат фізико-математичних наук, доцент, спеціаліст

Капран Світлана Богданівна   (завідувач відділенням по спеціальності)

Циклова комісія документознавчих дисциплін

Кандидат педагогічних наук, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

Карнаух  Людмила Петрівна

Циклова комісія документознавчих дисциплін

Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист


Кащенко Михайло Володимирович

Циклова комісія комп’ютерно-інтегрованих технологій

Спеціаліст

 

Корнієнко Надія Петрівна

Голова циклової комісії електротехнічного обладнання будівель і споруд

Спеціаліст першої категорії

Кондратьєв Анатолій Ілліч

Циклова комісія електротехнічного обладнання будівель і споруд

Спеціаліст другої категорії

Король Тетяна Іванівна

Циклова комісія міського електротранспорту

Спеціаліст вищої категорії

Кучма Олена Володимирівна

Циклова комісія економіко-управлінських та соціальних дисциплін

Спеціаліст першої категорії

Лендєл Тарас Іванович

Циклова комісія комп’ютерно-інтегрованих технологій

Кандидат технічних наук, спеціаліст

Ленченко Олена Анатоліївна

Циклова комісія комп’ютерно-інтегрованих технологій

Спеціаліст вищої категорії, старший викладач

Лукашенко Катерина Вікторівна

Циклова комісія комп’ютерно-інтегрованих технологій

Спеціаліст

Любченко Лариса Василівна

Циклова комісія економіко-управлінських та соціальних дисциплін

Спеціаліст вищої категорії

Маркова Аліна Миколаївна (методист коледжу)

Циклова комісія комп’ютерно-інтегрованих технологій

Спеціаліст першої категорії

Мельничук Василь Терентiйович (заступник директора з адміністративно-господарської роботи)

Циклова комісія міського електротранспорту

Спеціаліст першої категорії

Науменко Павло Володимирович

Циклова комісія комп’ютерно-інтегрованих технологій

Спеціаліст

Обручнікова Наталія Дмитрівна

Циклова комісія документознавчих дисциплін

Спеціаліст

Олійник Ірина Миколаївна

Циклова комісія електротехнічного обладнання будівель і споруд

Спеціаліст

Омелянчик Людмила Володимирівна (методист коледжу)

Циклова комісія міського електротранспорту

Спеціаліст першої категорії

Орендарчук Галина Олексіївна

Циклова комісія економіко-управлінських та соціальних дисциплін

Кандидат філософських наук, доцент, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

Островський Валентин Едуардович

Циклова комісія економіко-управлінських та соціальних дисциплін

Спеціаліст вищої категорії

Півняк Сергій Степанович

Циклова комісія автоматизації технологічних процесів та  моніторингу навколишнього середовища

Кандидат технічних наук, доцент, спеціаліст

Плешивцева Інна Андріївна

Циклова комісія електротехнічного обладнання будівель і споруд

Спеціаліст першої категорії

Попсуй Мар'яна Миколаївна

Циклова комісія економіко-управлінських та соціальних дисциплін

Спеціаліст

Пустовойт Людмила Анатоліївна (заступник директора коледжу з навчально-виховної роботи)

Циклова комісія економіко-управлінських та соціальних дисциплін

Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

Романова Маргарита Іванівна (директор коледжу)

Циклова комісія економіко-управлінських та соціальних дисциплін

Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

Ромащенко Інна Володимирівна

Циклова комісія документознавчих дисциплін

Кандидат педагогічних наук, доцент, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

Сагайдак Ірина Степанівна

Циклова комісія автоматизації технологічних процесів та  моніторингу навколишнього середовища

Кандидат технічних наук, доцент, спеціаліст вищої категорії

Сарнавська Людмила Вікторівна

Голова циклової комісії економіко-управлінських та соціальних дисциплін

Спеціаліст вищої категорії, старший викладач

Сафіна Ольга Василівна

Циклова комісія автоматизації технологічних процесів та  моніторингу навколишнього середовища

Спеціаліст вищої категорії

Силенок  Ганна Анатоліївна

Циклова комісія комп’ютерно-інтегрованих технологій

Кандидат педагогічних наук, спеціаліст вищої категорії

Тарнавський Артур Миколайович

Циклова комісія економіко-управлінських та соціальних дисциплін

Спеціаліст

Тимкіна Лариса Леонідівна

Циклова комісія комп’ютерно-інтегрованих технологій

Спеціаліст вищої категорії

Тимошенко Тарас Сергійович

Циклова комісія економіко-управлінських та соціальних дисциплін

Кандидат філософських наук, доцент, спеціаліст

Улицька Інна Ігорівна

Циклова комісія документознавчих дисциплін

Спеціаліст вищої категорії

Устюгова Жанна Володимирівна

Циклова комісія економіко-управлінських та соціальних дисциплін

Спеціаліст вищої категорії

Федотов Анатолій Володимирович (заступник директора коледжу з навчально-виробничої роботи)

Циклова комісія економіко-управлінських та соціальних дисциплін

Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

Чуприна Роман Геннадійович

Циклова комісія міського електротранспорту

Спеціаліст