Ви є тут

У Коледжі відбувся випуск - 2018!!!

     Яскравою подією ознаменувався зимовий день 2 лютого 2018 року, адже цього дня у стінах Київського коледжу міського господарства Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського відбувся випуск молодших спеціалістів за спеціальностями «Організація обслуговування на транспорті» та «Обслуговування електротехнічного обладнання і автоматичного устаткування будівель і споруд».

      Феєричне свято було сповнене урочистої радості, карколомних мрій і сподівань, упевненого рішучого погляду у майбутнє та легкого присмаку гіркоти прощання. Адже рік у рік, коли голоси випускників востаннє сповнюють аудиторії Коледжу, а відлуння їхніх кроків стихає в далині майбуття, викладачі втрачають частинку свого серця, даруючи її своїм вихованцям.

     Усіх випускників особисто привітав в.о. ректора Таврійського національного університету ім. В.І. Вернадського Казарін Володимир Павлович: «Перед вами відкривається широка дорога у ваше майбуття. У ваших руках не лише власна доля, а й доля всієї країни, саме вам змінювати її на краще. Я дуже хотів би, аби вами пишалися батьки, оскільки ви отримали освіту в одному з найкращих закладів освіти України. І щоб вами пишалась країна, коли ви внесете свій посильний вклад у розбудову міста, і держави».

     До випускників звернулася директор коледжу Романова Маргарита Іванівна, яка привітала «винуватців свята» та побажала їм доброго щасливого шляху, щоб здобуті знання стали фундаментом кар’єрного зростання, запорукою успіху та реалізації майбутніх планів, нових звершень і цікавих відкриттів.

      Але найголовнішим, найурочистішим моментом стала церемонія вручення дипломів, серед яких 9 дипломів з відзнакою, почесних грамот та подяк випускникам 2018 року.

     «Сьогодні випускники отримали дипломи — це один із перших та найважливіших документів їхнього вже дорослого життя. Він, наче путівка у самостійний світ, де набуті в коледжі знання все частіше ставатимуть у нагоді та відкриватимуть перед випускниками нові можливості та перспективи професійного росту», ‒ зазначили керівники навчальних груп Корнієнко Надія Петрівна та Дзержинська Тамара Миколаївна.

     У цей святковий день теплі слова вітань звучали від директора Навчально-наукового інституту муніципального управління та міського господарства ТНУ Кисельова Володимира Борисовича, заступника директора Навчально-наукового інституту управління, економіки та природокористування ТНУ Іваненко Валентини Василівни.

     Привітати зі святом прийшли і  представники підприємства «Аврора-терм», де студенти коледжу проходять технологічну та переддипломну практики. Головний інженер Радченко Володимир Іванович та головний енергетик Лапко Григорій Анатолійович нагородили Почесними грамотами від підприємства кращих випускників 2018 року за сумлінне ставлення до виконання обов’язків та досягнення позитивних результатів у роботі під час проходження практики.

     Учасники вокальної студії коледжу під керівництвом Ященко Світлани привітали випускників коледжу «музичними подарунки» та подарували усім присутнім «букет позитивних вражень».

     Привітати і розділити радість прийшли найдорожчі люди ‒ батьки випускників. Вони по-особливому зворушливо бажали своїм дітям щасливої долі у вже дорослому житті.

      Батькам кращих випускників було вручено Подяки за хороше виховання своїх дітей, адже перемога їхніх дітей – це є наша спільна радість. Завдяки батьківській підтримці, розумінню, ми зможемо і далі виховувати молодь, повну сил і прагнень до знань та творчості.

      На адресу адміністрації та педагогічного колективу коледжу від випускників пролунали теплі слова вдячності. Вони говорили про нові можливості та перспективи, що відкриваються перед молодими людьми завдяки отриманим знанням і вмінням, та запевнили всіх, що будуть гідно нести звання випускника Коледжу.

      Наприкінці свята батьки, рідні та близькі випускників подякували викладачам та керівництву навчального закладу за мудрість та сумлінну працю, завдяки яким юні фахівці досягли своєї мети і отримали дипломи.

 

     Бажаємо усім випускникам творчого натхнення та реалізації у сфері, яку вони обрали!

     Шановні випускники! Намагайтесь гідно нести статус випускника Київського коледжу міського господарства Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського.