Ліцензія Серія АЕ №636483 від 17.06.2015 / License Series АЕ №636483 on 17.06.2015
статьи о собаках

     Щодня, дивлячись по телевізору новини ми уявляємо себе на місці посадових осіб, які виступають на екрані. Коли нам запропонували екскурсію до Кабінету Міністрів України – ми з задоволенням погодились.
     Будинок уряду це десятиповерхова будівля і найбільший в Києві адміністративний будинок, що розташувався за адресою вул. Грушевського, 12/2.

     Зведена в 1936-1938 рр. Після підриву Хмарочоса Гінзбурга з 1941 по 1954 рік споруда була найвищим будинком Києва. З 1991 р. тут розміщується Кабінет Міністрів України.

     Це була дуже цікава і водночас пізнавальна екскурсія для нас, адже ми змогли на власні очі побачити та дізнатися більше про найвищий виконавчий орган державної влади України.

     Теплий прийом і пізнавальна, цікава екскурсія, залишили в пам’яті хороші спогади. Цікаво було дізнатися, що будинок спочатку будувався для потреб Народного комісаріату внутрішніх справ, а Уряд мав розміщуватися у будівлі, яку нині займає Міністерство закордонних справ України на Михайлівській площі.

     Кожен учасник екскурсії зміг побувати у кріслах міністрів, зробити фотографії в залах , в яких проводяться засідання уряду.

Цей день був надзвичайно корисними, цікавими та пізнавальним для нас - групи Пр-21:))

Хочемо виразити подяку екскурсоводам та нашому викладачу - доц. Антоновій Елені Ростиславівні

шаблоны joomla образование